Intro

22bet bonus

22bet_bonus

Využitie uvítacieho bonusu na 22bet nám pomôže vstúpiť do hry s dôverou. S niektorými uvítacími bonusmi môžete svoj vklad dokonca zdvojnásobiť. Takto sa aj naša prípadná strata bude zdať oveľa menej závažná. Nižšie si preberieme najdôležitejšie informácie o bonusoch a zameriame sa na to, aké podmienky je potrebné splniť, aby ste mali nárok na uvítacie bonusy po registrácii účtu. Uvítací bonus pre športové a esportové kategórie, ktorý ponúka prevádzkovateľ 22bet, spočíva v udelení ďalších 100 % z výšky prvého vkladu. Aby sme sa kvalifikovali na túto akciu, mali by sme na overený účet vložiť sumu, ktorá nie je nižšia ako 1 euro. Majte tiež na pamäti, že suma, ktorá sa zdvojnásobí pri pripísaní uvítacieho bonusu, nesmie presiahnuť 122 €. Najlepším riešením v tomto prípade je vložiť celú sumu, teda 122 EUR. Potom môžete požiadať svojho poskytovateľa 22bet o maximálny uvítací bonus, vďaka ktorému budete môcť hrať s celkovou sumou 244 €.

Ponuka zdvojnásobenia prvého vkladu ako uvítací bonus je bežnou praxou stávkových kancelárií a online kasín. Napriek tomu sa 22bet aj v tomto prípade odlišuje od ostatných. Prevádzkovateľ totiž zdvojnásobuje vklad aj pri vklade minimálnej sumy. Na rozdiel od iných kasín 22bet neuplatňuje nižší limit vkladu. Veríme, že bonusy a pravidelné akcie v spoločnosti 22bet sa vyznačujú férovými podmienkami. Poskytovateľ nepoužíva žiadne háčiky ani pasce pre spotrebiteľa. Získaný bonus môžeme prideliť na všetky hry, aby sme zvýšili svoje šance na úspech. 22bet má ešte zaujímavejšie propagačné akcie pre svoje výherné automaty. Ak sme už využili uvítací bonus, môžeme ešte stále získať propagačné bonusy kasína. Nasledujúci vklad 50 €, ktorý vykonáme do kasínových hier, sa zvýši o 22 %. Okrem toho nám poskytovateľ služby 22 stávok pridá na účet 22 roztočení zadarmo. Túto príležitosť sa naozaj oplatí využiť!

Aj keď použijeme uvítacie bonusy a najbežnejšie propagačné akcie, 22bet stále prekvapuje svojich stálych zákazníkov. Stojí za to sledovať, pretože stránka často ponúka propagačné akcie na akumulátorové stávky. Za zmienku stojí aj to, že v 22bet nemusíme zadávať žiadne promo kódy. Bonusy aktivujeme ručne, keď vykonáme vklad do hry. Napríklad, keď vložíme svoj prvý vklad vo výške 122 € a chceme využiť ponuku na zdvojnásobenie vkladu, musíme zaškrtnúť políčko s nápisom „zúčastniť sa bonusovej ponuky“. Niektorí používatelia to môžu spočiatku považovať za trochu mätúce, pretože iní operátori používajú klasické bonusové kódy. Celkovo však môžeme priznať, že majiteľ 22bet sa k zákazníkom správal jednoducho. Nemusíme sa obávať zložitých kódov. Jediné, čo musíme urobiť, je vyjadriť svoje želanie zúčastniť sa na propagácii. Na záver nezabudnite, že väčšina bonusov, ktoré sú k dispozícii na 22bet, musí byť uplatnená maximálne do 7 dní.


Relevantné správy