Wazamba

Wazamba_logo
Bonus

100€

Bookmaker Wazamba je dlho očakávaným produktom roku 2019. Už na začiatku svojej činnosti si táto stránka získala mnoho fanúšikov. Táto stávková kancelária má niekoľko rôznych výhod, vďaka ktorým sa môže na súčasnom trhu rozhodne presadiť a stať sa dokonca jednotkou medzi konkurenciou. Veľmi atraktívny uvítací bonus, moderné webové stránky s pútavými obrázkami, možnosť vytvoriť si vlastný avatar a mnoho ďalšieho. O tejto stávkovej kancelárii sa oplatí zistiť viac.

➕ Nevýhody a výhody stávkovej kancelárie Wazamba

Z výhod, ktoré má stávková kancelária Wazamba, stojí za zmienku:

 • k dispozícii je mnoho spôsobov platby,
 • veľkorysý cashback vo výške 15 %,
 • jednoduchý štartovací bonus až do výšky 100 €,
 • veľmi atraktívna a farebná grafika.

Stávková kancelária Wazamba má nepochybne aj niektoré nevýhody, medzi ktoré patrí:

 • požiadavky na vernostný program sú pomerne vysoké,
 • štýl a dizajn sa niektorým ľuďom môže zdať príliš detinský.

💰 Wazamba Bookmaker – uvítací bonus

Wazamba-1 Bonus, ktorý čaká na úplne nových používateľov v stávkovej kancelárii Wazamba, je 100-percentný bonus až do výšky 100 € pri prvom vklade poskytnutými metódami. Akoby to nestačilo, môžete získať 200 roztočení zadarmo, ktoré môžete použiť na najlepších online slotoch. Ak chcete získať nárok na podporu, musíte vykonať minimálny vklad vo výške £ 45. Požiadavky na stávkovanie pre bonus sú zvyčajne 30-násobné na online sloty.

Bezplatné roztočenia sa na hráčsky účet prideľujú ako súbor 200, 20 roztočení každý deň počas desiatich dní. Prvá z dávok roztočení sa objaví na našom používateľskom účte už po odoslaní vkladu. Zvyšok sa pridá automaticky po 24 hodinách. Ak sa roztočenia zadarmo nepripíšu do vášho profilu automaticky, musíte sa obrátiť na zákaznícky servis, aby to urobil manuálne.

Tu opísaný bonus si môžete aktivovať veľmi rýchlo podľa nižšie uvedených pokynov:

 • ak si chcete vytvoriť hráčsky účet v stávkovej kancelárii Wazamba – musíte stlačiť možnosť Chcem hrať, po ktorej budete veľmi rýchlo presunutí na správnu adresu. Nezabudnime si potvrdiť vlastnú e-mailovú adresu,
 • dobite si účet minimálne 45 PLN a vyberte si ľubovoľný spôsob platby,
 • náš bonus bude udelený automaticky: náš účet zdvojnásobí prvý vklad a budú k dispozícii roztočenia zadarmo

Bonus 100 € – registráciaBonus 100 € – registrácia

🎲 Wazamba Bookmaker – hry

na stránkeWazamba-2Wazamba Bookmaker môžete hrať takmer všetky hry od uznávaných vývojárov na trhu. Na hráčov čaká množstvo výherných automatov, a to nielen klasických, ktoré každý pozná, ale aj tých menej populárnych, ale nemenej zaujímavých. Môžete tam dokonca nájsť hry na televízne a filmové licencie, takže máme šancu hrať o skutočné peniaze. K dispozícii sú aj hry naživo. Ak si trúfame hrať so živým krupiérom, môžeme si vybrať z najlepších hier, ako je napríklad Lighting Roulette alebo Live Baccarat. Oplatí sa však hrať nielen známe a klasické kartové hry a ruletu, ale aj niektoré originálnejšie hry s krupiérom. S krupiérom si môžete zahrať aj hru Monopoly, ktorá je inšpirovaná mimoriadne populárnou stolnou hrou.

✔️ Wazamba – registrácia

Registrácia hráča v stávkovej kancelárii Wazamba je veľmi príjemná a jednoduchá. Tento operátor k nám prichádza s iniciatívou a už pri vytváraní účtu máme možnosť vybrať si hrdinu, ktorý sa stane naším avatarom v hrách.

A tu sú kroky registrácie krok za krokom:

 • vyberte si z troch, vlastného hrdinu. Potom budete musieť zadať vlastnú e-mailovú adresu, používateľské meno, prihlasovacie meno, telefónne číslo a heslo. Nezabudnite zaškrtnúť svoj súhlas so spracovaním osobných údajov a oboznámte sa s podmienkami. Máme tiež možnosť získať informácie o akciách a bonusoch, avšak toto pole nie je povinné. Potom stačí prejsť na ďalší krok kliknutím na odkaz „ďalší krok“,
 • zadanie svojho mena, adresy, dátumu narodenia, preferovanej meny a krajiny,
 • potvrdenie tlačidlom registrácie. Potom by ste mali skontrolovať svoju e-mailovú schránku a kliknúť na aktivačné prepojenie, ktoré vám bude zaslané.

💵 Wazamba – bonusy pre stálych zákazníkov

Wazamba-3 Okrem štartovacieho bonusu má Wazamba pre používateľov aj niekoľko ďalších možností. Raz týždenne môžeme získať bonus za dobitie, ktorý nám pridá 50 roztočení zadarmo len za vklad 20 €. Ešte lepšie bude víkendový bonus za dobitie, ktorý nám poskytne 50 percentný bonus za vklad až do výšky 2 500 €, ako aj 50 roztočení úplne zadarmo, a to len za minimálny vklad 50 €. Ak chcete získať bonus, musíte vykonať vklad v piatok, sobotu a nedeľu. Ďalšou z propagačných ponúk je pomerne vysoký cashback, ktorý vám vráti 5 až 15 percent z vašich prostriedkov. Presná výška cashbacku závisí od stavu hráča a maximálna stávka na hranie s bonusovými prostriedkami získanými z bonusu je 20 €.


wazamba преглед wazamba 审查 wazamba recenze wazamba gennemgå wazamba recensie wazamba review wazamba ülevaade wazamba arvostelu wazamba revue wazamba übersicht wazamba αναθεώρηση wazamba felülvizsgálja wazamba recensione wazamba 見直し wazamba pārskats wazamba peržiūrėti wazamba recenzja wazamba revisão wazamba recenzie wazamba recenzia wazamba pregled wazamba revisar wazamba recension wazamba обзор