Intro

22bet metódy vkladu

22bet_deposit

Väčšina stávkujúcich a hráčov online kasín oceňuje veľký počet metód vkladov a výberov, z ktorých si môžete vybrať. Niektorí spotrebitelia v skutočnosti dôverujú určitým metódam vkladov natoľko, že používajú len stránky, ktoré sú partnermi ich obľúbených spoločností. Z tohto dôvodu treba prevádzkovateľa bet22 pochváliť. Pretože majiteľ stránky sa postaral o to, aby hráči mali prístup k najobľúbenejším platobným metódam. Okrem toho tu nájdete aj niektoré z niche možností vkladov, ako sú napríklad kryptomeny. Platobné metódy zvolené spoločnosťou 22bet sú spoľahlivé a rýchle. Nájdete tu najdôveryhodnejšie a najpoužívanejšie formy transakcií na svete. Používatelia 22bet bežne používajú tieto metódy vkladu: Visa a Mastercard. Vyznačujú sa jednoduchosťou a rýchlymi prenosmi. Vklady uskutočnené prostredníctvom týchto operátorov sú takmer okamžité. Väčšina vkladov na 22bet nevyžaduje ďalšie transakčné poplatky. Ak sa tak stane, zníži sa ich množstvo na veľmi malé.

Ďalšou výhodou spojenou s platobnými metódami na 22bet sú možnosti a limity vkladov na stránke. Možnosti vkladov na 22bet zahŕňajú tradičné banky aj nebankové elektronické peňaženky, ako sú PayPal, Skrill, Neteller, Paysafecard. Vyššie uvedené metódy vám pri žiadosti o prevod takmer okamžite nabije účet. Čakanie niekedy trvá doslova menej ako 15 sekúnd. Hoci prevádzkovateľ 22bet neúčtuje poplatky za vyššie uvedené spôsoby platby, majte na pamäti, že niektorí bankoví operátori si účtujú dodatočné transakčné poplatky za medzinárodné prevody. Preto sa platba za prevod môže líšiť v závislosti od toho, kde sa práve nachádzate. Pri platbe cez Skrill bude prevádzkovateľ 22bet akceptovať iba vklady uskutočnené prostredníctvom e-mailu, ktorý sme použili pri registrácii účtu. Uistite sa, že pri používaní služby Skrill používate rovnakú e-mailovú adresu, akú ste si zaregistrovali na 22bet.

Najdôležitejším krokom je však uistiť sa, že vaše konto bolo aktivované. V opačnom prípade nebude možné vykonať vklad. Nezabudnite poskytnúť spoľahlivé informácie o mieste svojho bydliska a osobné údaje a následne ich doložiť dokladmi. Maximálny limit vkladu v 22bet závisí najmä od nastavenia banky alebo finančnej inštitúcie, z ktorej vkladáte peniaze. Minimálna výška vkladu sa pohybuje od jedného do 10 eur v závislosti od spôsobu platby, ktorý si vyberiete. Dobrou správou pre tých, ktorí oceňujú online peňaženky, je, že 22bet akceptuje vklady prostredníctvom Netelleru. Nezabúdajte tiež na to, že ste povinní vybrať svoje peniaze rovnakým spôsobom, akým ste ich vložili. To znamená, že ak si vložíte peniaze pomocou karty Visa a chcete si ich vybrať, 22bet vám ich prevedie na kartu Visa. Nemôžeme napríklad platiť kartou Visa a potom vyberať na Neteller alebo Skrill.


Relevantné správy