Intro

22Bet Chile

Svet online hazardných hier je čoraz populárnejší. Nie je to inak ani na juhoamerickom kontinente a v krajinách ako Argentína, Kolumbia alebo práve Čile. 22Bet je hazardná stránka, ktorá poskytuje stávkové služby a presviedča čoraz viac zákazníkov z celého sveta. Čo ponúka 22Bet Chile pre tých, ktorí žijú v Čile?

22Bet Chile

: športové stávky
22Bet Chile pripravila pre svojich čílskych používateľov obrovský výber dostupných športov a hier. Stávky sú preto veľmi rozmanité a prispôsobujú sa meniacim sa potrebám a vkusu používateľov. O akých športoch hovoríme? Toto sú len niektoré z nich:

 • rugby;
 • dostihy;
 • kontaktné športy (MMA, box);
 • plážový futbal;
 • snooker;
 • šachy;
 • preteky formuly 1.

Každý nový používateľ portálu (ako aj registrovaný používateľ) sa môže spoľahnúť na atraktívne bonusy a prémie:

 • Pondelkové doplnenie: 50 roztočení zdarma.
 • Piatok Top-up: 50% zľava z každých 200 GBP pre všetky prevody vkladov v piatok.
 • Uvítací bonus (noví hráči) – až 50 GBP na športové stávky.
 • Uvítací bonus (noví hráči) – až 250 GBP na športové stávky.

22Bet Chile

kasíno, hracie automaty, 3D hry
Stávky sú len jedným z druhov hazardných hier, ktoré portál 22Bet ponúka svojim používateľom. Obyvatelia Chile (22Bet Chile) budú môcť hrať hry ako poker alebo blackjack v online kasíne alebo sa zúčastňovať turnajov (napríklad Quickspin). Víťaz je vždy odmenený dodatočným bonusom.

To nie je všetko: portál ponúka široký výber 3D hier (viac ako sto položiek!), takže aj tí najnáročnejší používatelia budú spokojní s rozmanitosťou služieb. Portál tiež využíva 128-bitovú šifrovaciu technológiu SSL, ktorá poskytuje hráčom rovnaké príležitosti bez zvýhodňovania používateľov (noví aj už registrovaní používatelia majú rovnaké šance na výhru).

22BetChile

a jeho rozhranie (prehliadač, aplikácia), bezpečnostné otázky
Vývojári 22Bet navrhli rozhranie stránky tak, aby sa ľahko používalo. Dokonca aj začínajúci používateľ sa v nej bez problémov zorientuje, pretože je intuitívna a prívetivá, profesionálne spracovaná a dostupná aj pre mobilné zariadenia so systémami Android a iOS.

22Bet je tiež portál chránený najnovším bezpečnostným softvérom. Údaje používateľov z Čile (22 Čile ) neuniknú a peniaze uložené na portáli sú úplne bezpečné. Nielen vďaka technológii SSL, ale aj vďaka medzinárodnému regulačnému orgánu pre elektronické hazardné hry Curacao Gambling Authority.

Bankové prevody, kreditné karty, kryptomeny alebo finančné záležitosti na 22Bet Chile

Portál umožňuje používateľom z Čile (22Bet Chile ) používať kryptomeny a online peňaženky, prijíma platby prostredníctvom kariet VISA a Mastercard, ako aj pomocou platobných systémov ako Payeer alebo ecoPayz. Treba však poznamenať, že minimálny vklad je vždy 1 €. Pokiaľ ide o výbery, môžeme povedať, že sú expresné, pretože peniaze sa dostanú na účet zákazníka aj do 15 minút!

22Bet Chile

– služby zákazníkom na najvyššej úrovni
Každý užívateľ 22Bet Chile sa môže spoľahnúť na nepretržitú podporu tímu 22Bet. Tím môžete kontaktovať e-mailom (support-en@22bet.com). Zákazník sa môže spoľahnúť na rýchlu odpoveď, pretože tím odošle e-mail späť do 24 hodín. Zákazník môže podávať pripomienky, sťažnosti alebo návrhy, ktoré sú pre portál 22Bet vždy veľmi cenné.


Relevantné správy