Intro

22Bet Saudská Arábia

Saudská Arábia je najbohatšou krajinou Arabského polostrova. Popularita elektronických hazardných hier v tejto ázijskej krajine tiež rastie a potenciálni používatelia si môžu vyberať z online hazardných služieb dostupných na trhu. 22Bet je služba, ktorá vznikla v Európe, ale jej popularita je obrovská a celosvetová. Rastie aj v Saudskej Arábii (22Bet Saudi Arabia). Prečo? Odpoveď nájdete nižšie!

Šport, e-športy, bonusy, bonusy, to je rozmanitá a rozsiahla ponuka 22Bet Saudská Arábia

Tí, ktorí žijú v Saudskej Arábii (22Bet Saudi Arabia ), určite ocenia dlhý zoznam športov (vrátane e-športov) a hier, na ktorých výsledky si môžu staviť v 22Bet. Ktoré športy a ktoré hry sú na zozname podporovanom spoločnosťou 22Bet? Sú to:

 • baseball;
 • futbal;
 • kontaktné športy (MMA, box);
 • bedminton;
 • dostihy;
 • šachy;
 • preteky formuly 1.

Atraktívne bonusy a prémie čakajú na každého registrovaného používateľa, či už zo Saudskej Arábie (22Bet Saudi Arabia) alebo z akejkoľvek inej krajiny.

 • Uvítací bonus (noví hráči) na športové stávkovanie – až do výšky 50 GBP UK.
 • Uvítací bonus (pre nových hráčov) do kasínových hier – až do výšky 250 GBP.
 • Pondelkové doplnenie: 50 roztočení zdarma.
 • Friday Top-up: 50% zľava z každých 200 GBP pre všetky vklady uskutočnené v piatok.

22Bet Saudi

Arabia virtuálne kasíno, sloty a 3D hry
Športové stávky nie sú jedinou službou, ktorú spoločnosť 22Bet poskytuje. Portál ponúka aj možnosť zúčastniť sa kasínových hier (od blackjacku cez poker až po ruletu), ako aj vyskúšať si svoje sily (a šťastie!) v hre na virtuálnych výherných automatoch. Portál pripravil niečo špeciálne aj pre hráčov, ktorí uprednostňujú 3D hry. Zoznam kasínových a iných hier obsahuje viac ako sto návrhov, takže aj ten najnáročnejší používateľ zo Saudskej Arábie (22Bet Saudi Arabia ) si tu nájde niečo pre seba.

Na druhej strane špeciálna 128-bitová technológia šifrovania SSL zaručuje rovnaké možnosti pre všetkých používateľov.

22Bet SaudiArabia

rozhranie, aplikácia (Android, iOS), bezpečnosť údajov a peňazí
Rozhranie 22Bet bolo prispôsobené na fungovanie vo webových prehliadačoch, ale rovnako dobre funguje aj na mobilných zariadeniach. Smartfón so systémom Android? Čo tak iPhone so systémom iOS? Tablet? Na všetkých týchto zariadeniach funguje aplikácia bezchybne.

spoločnosť 22Bet dbá na kvalitu svojich služieb, ale aj na silu svojho bezpečnostného softvéru. Používatelia zo Saudskej Arábie (22Bet Saudi Arabia ) sa nemusia obávať, že by ich osobné údaje alebo peniaze uložené na 22Bet unikli mimo portál. Na prevádzku 22Bet dohliada aj medzinárodný regulátor online hazardných hier Curacao Gambling Authority a už spomínaná technológia SSL.

22Bet Saudská Arábia

platobné metódy
Používatelia zo Saudskej Arábie (22Bet Saudi Arabia ) môžu vykonávať platby bankovým prevodom, pomocou systémov Payeer alebo ecoPayz, ako aj pomocou platobných kariet (VISA, Mastercard). Každý používateľ bude môcť na platby používať aj online peňaženky a kryptomeny.

Treba však poznamenať, že minimálna výška vkladu je 1 €. Výbery sú na druhej strane mimoriadne rýchle, pretože sa na účet používateľa dostanú do 15 minút!

22Bet

Zákaznícka podpora
Zákaznícky servis 22Bet Saudi Arabia je zameraný na ich potreby a požiadavky. Zákaznícky servis môžu kedykoľvek kontaktovať e-mailom (support-en@22bet.com) a tím 22Bet im odpovie do 24 hodín.


Relevantné správy