Intro

22Bet Kanada

Kanada je jednou z najrozvinutejších krajín sveta. Životná úroveň je veľmi vysoká. To isté platí aj pre príjmy. Nie je teda prekvapujúce, že Kanaďania majú veľký záujem o elektronické hazardné hry, ktoré sú v tejto krajine veľmi populárne. 22Bet je na druhej strane portál, ktorý poskytuje ľuďom z Kanady (22Bet Canada ) služby elektronického hazardu na najvyššej úrovni!

22BetKanada

športové stávky, bonusy, prémie
Každý, kto sa zaregistruje na portáli 22Bet Canada (22Bet Kanada ), má možnosť podať veľmi veľké množstvo športových stávok (vrátane elektronických športov). Medzi dostupné kategórie patria:

 • elektronické športy;
 • dostihy;
 • MMA;
 • cyklistika
 • rugby;
 • box;
 • golf
 • rýchlokorčuľovanie.

Kanadskí (22Bet Canada ) hráči, ktorí sa zaregistrujú v 22Bet, môžu využiť uvítací bonus. Keď zákazník uskutoční svoj prvý vklad, získa 100 % bonus, ktorý môže dosiahnuť až 122 €. Na väčšine webových stránok s elektronickými hazardnými hrami dostanú noví zákazníci až 100 EUR. Uvítací bonus sa vypláca už pri vklade 1 € (minimálna suma transakcie).

Online kasíno, virtuálne sloty, 3D hry: rozmanitosť 22Bet Canada

!
Kanaďanov (22Bet Canada ) budú lákať služby elektronického hazardu, ktoré portál ponúka v podobe online kasínových hier. Stolové hry, ruleta a mnohé ďalšie podporujú účasť s vysokými výhrami. Turnaje organizované spoločnosťou 22Bet lákajú aj na vysoké výhry a víťaz turnaja môže počítať s bonusom, ktorý mu udelí portál 22Bet.

Okrem kasínových hier vám 22Bet umožňuje hrať aj virtuálne sloty a mnoho 3D hier, ktorých je v zozname viac ako sto. Neustále sa aktualizuje, aby sa udržala v registri a prilákala nových zákazníkov. Na používateľov, ktorí chcú premeniť svoje schopnosti na peniaze, čakajú naozaj vysoké výhry!

Treba spomenúť, že každý používateľ má vďaka 128-bitovej technológii šifrovania SSL rovnaké šance na výhru

Intuitívne rozhranie a vysoká úroveň zabezpečenia (22Bet Canada)

22Bet je portál, ktorý chce uspokojiť potreby aj tých najnáročnejších používateľov. Z tohto dôvodu je rozhranie portálu vo verzii pre webové prehliadače a mobilné zariadenia (Android, iOS) prepracované do najmenších detailov. Je mimoriadne intuitívna a umožňuje hráčom naplno si vychutnať stávkovanie, hranie kasínových hier alebo slotov bez porúch, pádov a nadmernej zložitosti stránky.

Prevádzka 22Betv Kanade (22Bet Canada) a ďalších krajinách sveta je regulovaná Úradom pre hazardné hry Curacao, jedným z najväčších regulátorov portálov elektronického hazardu na svete. To znamená, že vaše finančné prostriedky a osobné údaje sú v úplnom bezpečí.

22Bet Kanada

: platby
Používatelia z Kanady (22Bet Canada ) môžu:

 • používať online platobné systémy (Payeer, Payz);
 • vykonávať platby bankovými prevodmi;
 • používať elektronické peňaženky a kryptomeny;
 • používať platobné karty (VISA, Mastercard).

Výber finančných prostriedkov je veľmi rýchly, pretože môže trvať menej ako 15 minút. Treba však poznamenať, že prevody kreditnou kartou/bankou trvajú o niečo dlhšie (až 7 dní kvôli veľkému počtu používateľov portálu).

Zákaznícky servis v 22Bet Canada

: zákazník je na prvom mieste!
22Bet ponúka svojim zákazníkom komunikačné kanály s tímom, ktorý rieši akýkoľvek problém, otázku alebo tip od zákazníkov v Kanade (22Bet Canada ) a ďalších krajinách po celom svete. Jednoducho kontaktujte tím e-mailom (support-en@22bet.com) a odpoveď vám príde do 24 hodín na vašu e-mailovú adresu.


Relevantné správy