Intro

22bet mobilná verzia

22bet_mobile

Po viac ako desiatich rokoch na trhu sa prevádzkovateľ kasína 22bet konečne rozhodol vyvinúť mobilnú aplikáciu. V súčasnosti čoraz viac zákazníkov pristupuje k online službám prostredníctvom svojich telefónov. Ak poskytovatelia služieb neprispôsobia svoje požiadavky, stratia určitý počet klientov. Spoločnosť 22bet vyzýva hráčov, aby hrali pomocou pohodlnej aplikácie určenej na tento účel. Mobilná verzia kasína umožňuje využívať takmer všetky funkcie, ktoré sú k dispozícii na počítačovej stránke. Možno táto situácia zdvihne náladu mnohým hráčom, ktorí sa radšej zabavia, keď sú mimo domova. Pomocou aplikácie pre Android alebo iOS môžete podávať stávky alebo hrať výherné automaty, nech ste kdekoľvek. Na stiahnutie aplikácie stačí navštíviť domovskú stránku prevádzkovateľa 22bet. Potom kliknite na zelenú ikonu s nápisom inštalácia, ktorá sa nachádza v hornej časti stránky. Musíme smartfónu povoliť preberanie súborov z neznámych zdrojov. Pretože aplikácia sa nachádza mimo obchodu s hrami. Keď upravíme nastavenia telefónu, aplikácia sa stiahne a nainštaluje bez nášho zásahu. Po chvíli bude 22bet kasíno na našom telefóne pripravené na prevádzku. Stačí sa prihlásiť pomocou údajov nášho účtu.

Používatelia systému Android nie sú jediní, ktorí si môžu užívať neobmedzené hranie mimo domova. Zákazníci 22bet, ktorí používajú iOS, si tiež môžu nainštalovať hernú aplikáciu. Používatelia telefónu Iphone môžu využívať rovnaké množstvo funkcií mobilnej aplikácie ako majitelia systému Android. Pred stiahnutím aplikácie 22bet pre iOS však nesmieme zabudnúť zmeniť nastavenia v našom App Store. Keďže operátor má licenciu na Cypre, aplikácia vyžaduje, aby sme prepli niektoré nastavenia. Ako používatelia systému iOS by sme mali v obchode App Store zmeniť krajinu pôvodu na Cyprus. V opačnom prípade systém odmietne stiahnutie aplikácie 22bet. Poďme sa teda pozrieť na to, ako vyzerá mobilná verzia 22bet.

Stojí za zmienku, že prevádzkovateľ 22bet predtým nevytvoril príliš veľa mobilných aplikácií. Predtým bolo jediným spôsobom, ako hrať mimo domova, prihlásiť sa priamo z prehliadača v telefóne. Mobilná verzia stránky má tiež niekoľko výhod. Je rýchla a jej grafický dizajn je dokonale prispôsobený na zobrazenie na mobilných telefónoch. Okrem toho je najdôležitejšou výhodou hrania na mobilnej webovej stránke to, že nemusíte do svojho zariadenia sťahovať žiadne ďalšie súbory. Ak chceme spustiť hru prostredníctvom mobilného zariadenia, stačí sa prihlásiť pomocou predtým zaregistrovaného účtu. V pravom hornom rohu stránky nájdete dve tlačidlá. Jedna slúži na registráciu a druhá na prihlásenie. Keď klikneme na tri pruhy v pravom hornom rohu, otvorí sa vysúvacia ponuka. Následne sa zobrazí niekoľko možností, z ktorých si môžeme vybrať. Odtiaľto môžeme prejsť do rôznych častí kasína. Napríklad na hry alebo stávkovanie.


Relevantné správy