Intro

22bet na stiahnutie

22bet_download

Po viac ako 10 rokoch nepretržitej prevádzky sa prevádzkovateľ 22bet nakoniec musel rozhodnúť vytvoriť špecializovanú aplikáciu na podporu svojho softvéru. Na samom začiatku sa zaoberala vývojom aplikácie pre zariadenia so systémom Android, keďže väčšina zákazníkov používa tento systém. Verní zákazníci stávkovej kancelárie budú určite spokojní s úsilím 22bet, pretože aplikácia sa ľahko používa a poskytuje prístup ku všetkým najdôležitejším funkciám stránky. Musíme však mať na pamäti, že aplikáciu poskytovateľa služieb nemožno nájsť v obchode Google Store. Namiesto toho si ju môžeme stiahnuť priamo z domovskej stránky 22bet. Stačí vstúpiť na webovú stránku stávkovej kancelárie a prejsť na kartu so súbormi na stiahnutie. Tam by sme mali nájsť softvér pre zariadenia so systémom Android a verziu pre iOS. Kliknutím na tlačidlo inštalácie sa dostanete na začiatok procesu sťahovania. Vaše zariadenie vás potom požiada o povolenie na prístup k prevzatým súborom neznámeho pôvodu. Nemáme sa však čoho obávať, pretože 22bet je licencovaný poskytovateľ hazardných hier, ktorý na trhu pôsobí poctivo už mnoho rokov. Jeho súbory sú úplne bezpečné.

Hrať na 22bet môžete začať aj cez mobilný prehliadač, ktorý je kompatibilný s UX operátora. Stačí si stiahnuť mobilný prehliadač do telefónu a potom sa pomocou neho prihlásiť do 22bet. Používanie mobilnej verzie by nemalo používateľom spôsobovať žiadne problémy, pretože je veľmi podobná počítačovej verzii stránky. Hneď po prihlásení si všimnete, že rozloženie kategórií a príkazové lišty sú na rovnakých miestach. Jediným rozdielom je špeciálny navigačný panel v mobilnej verzii. Používatelia služby 22bet sa vďaka nej môžu efektívne pohybovať medzi kategóriami. Používatelia musia len vybrať hľadaný výraz pomocou lupy v hornej časti stránky. Kliknutím na tri pruhy v pravom hornom rohu sa zobrazí vysúvacie menu s možnosťami navigácie do rôznych sekcií stránky, ako sú športové stávky, kasíno, live kasíno, bonusová stránka, live výsledky, zákaznícka podpora a jazykové nastavenia.

Ďalším aspektom aplikácie 22bet na stiahnutie sú dostupné jazykové verzie. Treba spomenúť, že ich je naozaj veľa. Zákazníci z celého sveta tu nájdu svoj preferovaný jazyk. Keď už hovoríme o jazyku, mobilná verzia stránky je viacjazyčná a môžete prepínať z angličtiny do desiatok ďalších jazykov, ako je nemčina, francúzština, čínština, indonézština, taliančina a portugalčina. V mobilnej verzii, ktorú si stiahneme z domovskej stránky 22bet, nájdeme aj špeciálnu sekciu s formulárom, ktorý nám umožní otvoriť živý chat. Vďaka tomuto formuláru sa môžeme spojiť s podporou 22bet bez ohľadu na to, kde sa práve nachádzame. Prevádzkovateľ sa uistil, že funkčnosť živého chatu dostupného cez telefón sa nelíši od chatu dostupného na počítačovej stránke.


Relevantné správy