Intro

22BET Kolumbia

22BET Kolumbia je jednou z najznámejších stávkových spoločností, ktorá pôsobí po celom svete – vrátane Kolumbie. Má táto značka licenciu na pôsobenie v našej krajine? Čím sa táto stávková kancelária odlišuje od ostatných? Odpovede na tieto a ďalšie otázky nájdete v nasledujúcej recenzii!

22BET Kolumbia – je to legálne?

22BET je značka, ktorá vznikla už v roku 2007 z iniciatívy Betb2b.com, ktorá bola spolu s 1XBET jednou z najznámejších stávkových kancelárií v Rusku. Tá dokonca sponzorovala niekoľko futbalových klubov vrátane FC Chelsea a FC Liverpool. spoločnosť 22BET Colombia bola založená v roku 2018 na základe prevádzkovej licencie, ktorú jej udelila vláda Curaçaa (Curaçao eGaming č. 8048). Hráči z Kolumbie na nej môžu podávať športové stávky nielen v kolumbijských pesos, ale aj v dolároch a eurách. Okrem toho táto stávková kancelária ponúka novým hráčom z Kolumbie uvítací bonus, o ktorom vám povieme nižšie.

22BET Kolumbia uvítací bonus

Noví používatelia 22BET Colombia môžu po registrácii na webovej stránke stávkovej kancelárie počítať s uvítacím bonusom. Podľa ubezpečenia stávkovej kancelárie na jej oficiálnej webovej stránke môže tento bonus dosiahnuť až 420 000 kolumbijských pesos. Ak ho chcete získať, stačí sa zaregistrovať na webovej stránke stávkovej kancelárie. Stačí, aby ste mali aspoň 18 rokov a platné telefónne číslo a e-mailovú adresu. Stávková kancelária obmedzila formality na minimum a od svojich používateľov nevyžaduje overovanie dokladov totožnosti. Vďaka tejto službe môžu používatelia podávať stávky úplne anonymne. To však nie je všetko – pre hráčov je pripravených mnoho ďalších propagačných akcií – napr. piatkový bonus, bonusy za prehraté stávky a mnoho ďalších.

22BET Kolumbia – prehľadná a jasná webová stránka

Stávkovanie nebolo nikdy jednoduchšie! Webová stránka 22 BET Kolumbia bola navrhnutá s ohľadom na všetkých používateľov, takže je prehľadná a ľahko ovládateľná. Hoci chyby v preklade boli donedávna jednou z najčastejších sťažností na túto stránku, treba poznamenať, že sa často objavujú aj na webových stránkach iných stávkových kancelárií, ktoré pôsobia v takom veľkom, globálnom meradle ako 22BET Colombia. Treba však poznamenať, že s každou novou verziou stránky sa ich moderátor snaží účinne odstrániť.

22BET Kolumbia – prístup k stávkam a hrám z celého sveta

To je určite najväčšia výhoda 22BET Colombia. Táto stávková kancelária ponúka široký prístup k hrám a stávkam nielen z Kolumbie, ale aj z celého sveta. Po registrácii môžu hráči získať aj prístup do online kasína a pokerových hier. Väčšina stávok podávaných v 22BET Colombia je však na športové zápasy – podľa stávkovej kancelárie až 95 % z nich je na futbal.

22BET Kolumbia – flexibilné stávkové limity a rýchle výplaty

Ďalšou výhodou 22BET Colombia je výška stávok, ktorá je flexibilná. Jeho výška sa líši v závislosti od vybraného športu alebo ligy. Minimálne stávky sú nízke, napr. na Majstrovstvá Európy UEFA je minimálna stávka len 800 pesos. Treba však poznamenať, že pre väčšinu hier nie sú stanovené žiadne maximálne limity stávok, takže hráči môžu staviť ľubovoľnú sumu. Veľkú slobodu poskytuje 22Bet Colombia svojim hráčom aj z hľadiska výplat. Vydelané peniaze si môžete kedykoľvek vybrať – prevodom na účet aj napríklad vo forme kryptomien. To všetko robí túto stávkovú kanceláriu v mnohých ohľadoch bezkonkurenčnou.


Relevantné správy