Intro

22bet Fínsko

Bookmakerské stávky si najčastejšie vyberajú ľudia, ktorí od športu očakávajú niečo viac – možnosť dodatočného zisku. Z čoho pramení úspech stávkových kancelárií? Skontroloval som to a v tejto recenzii uvádzam informácie o 22bet Finland. Nájdete v ňom informácie o ponuke, zákazníckom servise alebo aktuálnych bonusoch.

Otvorenie účtu 22bet Finland, overenie totožnosti

Začnime s hodnotením postupu otvorenia účtu – tu nie je žiadnym prekvapením, že 22bet Finland patrí medzi špičku medzinárodných stávkových kancelárií. Vyplnenie formulára a overenie KYC (Know Your Customer), čo je postup, ktorý zahŕňa potvrdenie totožnosti hráča, napr. zaslaním platného pasu, vodičského preukazu alebo občianskeho preukazu, trvalo len niekoľko minút

22bet Finland zákaznícka podpora

Čo sa týka oddelenia podpory stávkovej kancelárie 22bet Finland – som veľmi ohromený. Kontaktovanie je rýchle, pohodlné a bez akýchkoľvek ťažkostí. Tento prevádzkovateľ stávkových kancelárií ponúka svojim zákazníkom oddelenie podpory prostredníctvom chatu, e-mailu alebo telefonického kontaktu. Spoločnosť 22bet Finland sa bezpochyby zaviazala k transparentnosti voči svojim zákazníkom.

PS oddelenie podpory je milé – mal som problém s registráciou, ukázalo sa, že som sa snažil overiť na základe neplatného vodičského preukazu, o čom som nevedel. Odpoveď som dostal za menej ako 5 minút, napriek tomu, že chyba bola na mojej strane, dostal som komplexnú pomoc s ďalšou registráciou, nakoniec som sa na 22bet Finland zaregistroval pomocou môjho aktuálneho pasu.

22bet Finlandspôsoby vkladu a výberu, podporované meny

22betFinland sa v rebríčku opäť umiestnil veľmi vysoko – obrovské množstvo možností vkladu pomocou medzinárodných maklérov, ba čo viac – môžete vkladať aj pomocou kryptomien, ako je bitcoin.

V stávkovej kancelárii 22bet Finland sú podporované takmer všetky meny, samozrejme vrátane eura, amerického dolára, libry, ale aj špecifickejších mien, ako je napríklad česká koruna. Ak by sa však vyskytol problém s vkladom v určitej mene, môžete použiť platby kartou s automatickou konverziou mien. 22bet Finland okrem platobných kariet akceptuje aj mobilné platby, online operátorov ako Neteller alebo Skrill. Okrem toho môžu zákazníci 22bet Finland používať predplatené karty (paysafecard) alebo štandardné online bankovníctvo.

špeciálne ponuky 22bet Finland

Väčšina stávkových kancelárií vrátane 22bet Finland pre svojich zákazníkov pripravila propagačné ponuky, ktorých cieľom je povzbudiť ich k využitiu ponuky. Nie je na tom nič zvláštne, pretože konkurencia na trhu športového stávkovania je obrovská, avšak s čistým svedomím môžem povedať, že 22bet Finland by sa zaobišiel aj bez špeciálnych ponúk – spôsob, akým podniká a ako sa správa k svojim zákazníkom, stačí na to, aby som 22bet Finland hodnotil veľmi pozitívne. Počiatočný bonus u tejto stávkovej kancelárie je 122 % z prvého vkladu. To je viac ako priemerná výška bonusu, limit je až 122 eur (alebo konverzný kurz v miestnej mene).

Na záver dobrá informácia pre tých, ktorí po výbere stávkovej kancelárie radšej zostanú dlhšie. 22bet Finland prekvapuje svojich hráčov cyklickými akciami, napríklad – vklady uskutočnené v piatok sa môžu kvalifikovať na akcie.


Relevantné správy